Tevreden klanten, daar houden wij van! We zijn dan ook blij om wederom voor Embora aan de slag te mogen!
Eerder mochten wij al aan de slag voor de Embora Gateway. In deze 2D animatie hebben wij het verhaal rondom de AFAS dienstverlening van Embora op een bijzondere wijze in beeld gebracht. Omdat het bedrijf groeiende is, gaan we nu aan de slag met een upgrade van de animatie. To be continued!
Tom Klerks, Product Manager: "Animation agency begreep snel de diensten van ons bedrijf en wist hoe dit het mooiste vertaald kan worden naar een animatie. Het resultaat overtreft onze verwachtingen! Aan ieder detail is gedacht. Wij zijn erg blij!"
Het afgelopen jaar hebben wij aan een hoop gave projecten mogen werken voor veel verschillende opdrachtgevers. Van scholen tot horlogemerken en van autobedrijven tot spelontwikkelaars: wij weten iedere boodschap te vertalen naar een pakkende animatie.
In onderstaande video hebben we al onze te gekke projecten samengevat in een reel. En we weten dat de ideale lengte van een reel rond de één minuut ligt, maar we hebben zoveel gaafs mogen maken dat we hij iets langer is geworden. 😉